Softnorm Kuyumcu E-Ticaret Yazılımı

Softnorm Kuyumcu eTicaret Yazılımı, Kuyumcular için özel olarak hazırlanmış bir eTicaret Yazılım Sistemidir.

Kuyumcu E Ticaret Sistemi Nedir?

Pandemi dönemi tüm dünyada alışveriş alışkanlıklarını değiştirdi. Artık ticaretin büyük çoğunluğu insanların evlerinden güvenle sipariş verecekleri ve mağazaları ziyaret etmeden alışveriş yapabilecekleri bir yöne doğru değişim gösterdi.

Peki yeni çağın bu gereksinimlerine Kuyum Sektörü ne kadar hazır ?

Softnorm Kuyumcu Yazılımı firması, Kuyum sektörüne kattığı değerlere bir yenisini de firmalara çağa ayak uydurabilecekleri Softnorm Kuyumcu eTicaret Yazılımı ile ekledi. Softnorm Kuyumcu ETicaret Yazılımı, Kuyum sektöründeki ortaklarını vitrinlerini dünya ya açabilecekleri ve tüm ürünlerini dünya ile tanıştırabilecekleri bir platform ile tanıştırdı.
Softnorm Kuyumcu eTicaret Yazılımı, Hiçbir Stok maliyeti olmadan, Personel Maaş, elektrik, su, ısınma, ikram, prim, Sgk, kira gibi giderler olmadan yeni bir mağaza açma imkanını müşterine sundu. Üstelik vitrin metre kare değeri en yüksek sektör olan Kuyum Sektörüne Sonsuz bir vitrin büyüklüğü ve sınırsız müşteri erişim imkanı ile birlikte…
Şirket müşterilerinin Stok maliyeti ayırmadan ve kolayca bu işi yürütebilmesi için bünyesinde oluşturduğu MARKASAHNE adlı firma sayesinde Mücevher Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti, MARKANORM Ajans sayesinde e-Ticaret Danışmanlığı ve Sosyal Medya Yönetim Hizmetini de Müşterileri ile buluşturuyor. Markanorm’un müşterilere sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.markanorm.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Softnorm E - Ticaret Yazılımına Nasıl Sahip olabilirim ?

Softnorm Kuyumcu eTicaret Yazılımına sahip olmak için www.softnorm.com sitesinden “Teklif Al” butonuna tıklamanız ve bizim ile iletişime geçmeniz yeterli. Satış Ekibimiz sizin ile iletişime geçerek sizin ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde bir fiyat teklifini size iletiyor olacaklar. Size özelleştirilmiş olarak sunulacak tüm hizmetlerimiz sayesinde paranız ve zamanınız boşa gitmeyecek.

Softnorm E-Ticaret Yazılımına Nasıl Kuruluyor ?

Softnorm Kuyumcu eTicaret Yazılımı satın alma işleminden sonra size ait bir Domaininiz varsa bu domain üzerine Softnorm Ekibi Tarafından kuruluyor, Ödeme seçenekleri anlaşmalı olduğunuz banka yada kuruluşlara bağlanıyor, ürünlerinizi fotoğrafları ve bilgilerinin girişleri için eğitimler yüz yüze veriliyor. (Tüm Eğitimler Youtube Üzerinde Softnorm Kanalında da Mevcut) Eğitim ve kurulum sonrası tek tuş ile destek alabileceğiniz “Softnorm Destek Sitemi” ne de ÜCRETSİZ sahip oluyorsunuz. Softnorm Destek Sistemi Sayesinde 7/12 Destek alabilirsiniz. Telefon desteği de Softnorm Ekibi Tarafından 7/24 Ücretsiz veriliyor.

Kurulum Sonrası Reklam Desteği Alabilir miyim ?

Softnorm eTicaret Yazılımı, arkasında 20+ Yıllık Tecrübesi ile Kuyumcu Perakende Yazılım konusunda deneyimli bir ekibi barındırmasının yanında aynı zamanda konusunda uzman Markanorm Reklam Ajansını da bünyesinde bulunduruyor. Bu sayede Müşteriler sadece bir Kuyumcu Yazılımı ve ETicaret Sitesi değil, tüm süreçleri yönetebilmek için ihtiyaç duydukları mücevher ve  altın ürün fotoğraf çekimi, Sosyal Medya Yönetimi, Kampanya Yönetimi, Takipçi takip ve Arttırımı, eTicaret Satış Danışmanlığı v.b. bir çok hizmeti de tek şirket üzerinden alabiliyorlar. Bu sayede Müşterilerine yüksek oranda satış garantili bir sistem kazandırmış olan şirket bu özellikleri ve hizmet kalitesi ile Kuyumcu Yazılım Sektöründe 1. Sıradaki yerini sürekli olarak koruyor.
 

SOFTNORM

Softnorm Kuyumcu programı şimdi %20 daha uygun..!

2022 yılına özel Softnorm Kuyumcu Programı ikinci versiyon ile %20 indirimde..

HIZLI SİPARİŞ 0 224 222 0055
HEMEN SATIN AL