Kuyumcu Etiketleri

Kuyumcu etiketi günümüzde sıklıkla kullanılan bir sistemdir. Bu sayede ürünlerin fiyat takibi, ürünlerin tanıtımı ve fiyatlandırılmasına yaramaktadır.
Kuyumcu etiketi, ürünlerin takibi, fiyatlandırılması ve tanıtımı için kullanılan bir yöntemdir. Günümüzde kuyumculuk sektöründe yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Aynı zamanda kuyumcu fiyat etiketi olarak da adlandırılmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere kuyumcu sektöründe kullanılan bir etikettir. Genellikle beyaz kullanılan etiketler de fiyat, barkod numarası, ağırlık vb. çeşitli bilgiler yer almaktadır. Rakiplerinden farklı olmak isteyen kuyumcuların kullandığı bir etiket yöntemidir. Ayrıca etiket sistemi ile ürünlerin farklılıkları ön plana çıkmaktadır. Kuyumcuların isteği üzerine etiket üretimi yapılmaktadır. Ziynet ürünler hakkında müşteriye bilgi vermek amacı ile kullanılan etiket çeşididir. Bu yüzden güvenilir bir firmadan hizmet alınması son derece önemlidir.

Kuyumcu Yazılımı

Kuyumcu yazılımı, mağaza içerisinde satışın hızlandırılmasına yarayan bir modüldür. Kuyumcu yazılımı sayesinde kolaylıkla Hurda, Döviz, Altın ve tahsilat yapılmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin resimli teşhiri elde edilebilir veya teşhir ürünlerden aktarılabilir. Ziynet alım-satım işlemlerinde kuyumcu yazılımı süreci hızlandırmaktadır. İşlemler için gider pusulası, fatura, hesaplama ve bilgi fişi basmaya yaramaktadır. Hesaplama da hata olmasını önleyerek hem hızlı hem de güvenim bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Günümüzde çoğu kuyumcu yazılım kullanarak satışlarını beklemeden hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyor. Kuyumcu e-ticaret sektöründe kuyumcu programları sıklıkla kullanılmaktadır. Finans yönetimi, raporlama ve analiz gibi ziynet satışında hem sizlerin hem de müşteri bilgilerinin güvenliği bu program ile koruma altına alınmaktadır.
 

SOFTNORM

Softnorm Kuyumcu programı şimdi %20 daha uygun..!

2022 yılına özel Softnorm Kuyumcu Programı ikinci versiyon ile %20 indirimde..

HIZLI SİPARİŞ 0 224 222 0055
HEMEN SATIN AL